• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada - 78l.
#1

Witam
Posiadam akwarium 75x30x35h ponieważ nie dostałem odpowiedzi czy nadaje się taki zbiornik na małą Tanganikę postanowiłem odbić w stronę ameryki.

Interesuje mnie obsada z uwzględnieniem pielęgniczki kakadu ( jak ilościowo)
jakie inne ryby do tego dać?
#2

Według mnie to ten zbiornik jest za mały na Pielęgniczki kakadu. Kakadu trzyma się w haremie przynajmniej 2+1 a według mnie to powinno przynajmniej 3+1. Kakadu dorastają do 9cm. Lepiej odpuść sobie kakadu bo będą się u ciebie męczyły. Pomyśl nad ramirezami lub parką barwniaków szmaragdowych lub parką pięlęgniczki żółtej.
#3

1+2 może być Wink. Jednakże zastanowiłbym się nad barwniakami , wedug mnie mają ciekawsze zachowania.

240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)



#4

Saletra, to trochę za mały zbiornik na kakadu, samiec potrafi zamęczyć samicę jak ta nie ma gdzie uciec. Dlatego sporo osób twierdzi że kakadu powinno najlepiej się trzymać w opcji 1+3 wtedy agresja lepiej sie rozkłada. Jak dla mnie minimum na kakadu to 100x40x40 i dużo kryjówek.
#5

200l , na 5cm samiczke , i 8cm samca Big Grin. Wybacz ale to marnowanie zbiornika.
Wiele osób trzyma w 63l 1+2 i problemów nie ma, wystarczy zobaczyć Youtube... i nie chodzi mi o zamkowe akwaria, tylko normalne, nie jakieś roślinniaki , przeciętne akwaria z kryjówkami. Z resztą... agresywne takie to one nie są Smile

PS: w 100x40x40 'z dużą ilością kryjówek' to one same się nie znajdą Tongue. W takim akwarium toż to można dać jedną dorosłą dużą parke pielęgnic (do 20cm), także przesada, duża przesada Tongue

240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)



#6

widziałem kakadu w akcji i ja nie zmienię zdania co do wymiarów zbiornika Smile
#7

78l w zupełności wystarczy na Kakadu. Samiec nie zrobi krzywdy samiczkom.Kakadu to nie są jakieś potwory, wystarczy odpowiednio urządzić zbiornik.Dużo kryjówek i będzie dobrze.
#8

Akwarium już prawie gotowe na mieszkańców.
Teraz czas zdecydować:
Pielęgniczka Agassiza 1+2
Pielęgniczka kakadu 1+2
Pielęgniczka żółta 1+2
Jeszcze pytanie czy można je ze sobą ewentualnie łączyć? I która z kombinacji jest najlepsza?
Agassiza + kakadu
Agassiza + żółta
kakadu + żółta
#9

For the man inquiring about bybit futures, best exchange for crypto, digital currency trading platform, forex funded account, xtb metatrader, hidden bullish divergence rsi, I highly recommend this top automated backtesting site or best trading crypto, day trading crypto robinhood, automated trading robot software, rsi divergence indicator, best forex broker for algo trading, crypto on webull, alongside all this top rated crypto backtesting link as well as ifc markets mt4, best apps to trade cryptocurrency, fxtm copy trading, buying and selling cryptocurrency, shiba swap crypto, cheapest way to trade crypto, alongside all this useful automated systems forum which is also great. Also, have a look at this best forex trading url not to mention automated trading robot software, fx market, robot auto pilot trading forex, iq option robot cross signal 2020, social trading crypto, best platform for trading cryptocurrency, on top of this top rated forex systems blog on top of understanding forex, crypto investing app, mt4 account, auto trade 5.0, forex website, forex journal, alongside all excellent forex backtesting details which is also worth a look. I also suggest this top crypto trading url alongside all best crypto exchange in the world, crypto demo trading, rsi stochastic divergence, automate binance trading, ftmo account, coinbase crypto price, and don't forget this great crypto trading info and don't forget voyager crypto exchange, crypto intraday trading, trade hfx, cryptocurrency on webull, forex news sites, online currency trading, alongside all great forex systems blog not to mention top crypto exchanges in the world, automated trading apps, algotrader 4.0, cfd leverage, xm cryptocurrency, coinbase crypto fees, which is also great. Finally, have a look at this useful crypto systems blog with pros binance, robot trading system, rsi divergence formula, ctrader icmarkets, best cryptocurrency to trade daily, iq option robot cross signal 2020, for good measure. Check more @ Recommended Packaging Machines Advice 4dd1917


Skocz do: