• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sum rekini - suchu pokarm
#21

Ok, na pewno będzie bojownik. Ale jak nie otoski, no jakich mi czyścicieli polecacie do 30l?

Klosku, ja nie chciałem suma rekiniego, mówiłem mój tata się uparł i koniec, z nim nie można negocjować...

No i mam kolejne pytanie:
Co ja mam do jasnej ciasnej zrobić teraz z rekinem, mieczykami, glonojadem i gupikami? Do sklepu nie przyjmują, w rodzinie ani u znajomych nie ma akwarysty, nie mam pojęcia co robić... Sad

HELP ME !!!

30l ogólne
#22

Popytaj w innych akwarystycznych, a może na forum jest ktoś z twojej okolicy, kto był by nimi zainteresowany.
A z czyścicieli do 30l to krewetki RC.
#23

W moim mieście są 2 zoologi, z czego jeden z rybkami :/
Może popytam, zobaczę.

A jeśli chodzi o 30l no to jeśli krewetki, to ile?

30l ogólne
#24

8-10szt, nie potwierdzę tego niestety praktyką ale z teorii wiem, że szybko się rozmnożą.
#25

Jeśli szybko się rozmnożą to może na początek 3-4 sztuki? Do tego może raczek? Big Grin

30l ogólne
#26

Zdecyduj się na samego bojownika bo ci wszystkie krewetki opędzluje i tylko stracisz kasę
Nie wiem jak z rakami gdyż żadnych nie miałem
Widzę że zaczynasz coraz rozsądniej myśleć o obsadzie
#27

Nie no sam bojownik to nie to... Jacyś czyściciele muszą być, chociażby te 2-3 otoski.

30l ogólne
#28

Zamiast otosków kup ampularię i będzie ok.
#29

O nie, ślimaków mam po dziurki w nosie!

Wracając do bojownika, słyszałem, że musi on raz w tygodniu mieć jednodniową głodówkę, czy to prawda?

30l ogólne
#30

(27.12.2013, 13:55)guucio8 napisał(a):  O nie, ślimaków mam po dziurki w nosie!

Widocznie mało wiesz o ampularii...

(27.12.2013, 13:55)guucio8 napisał(a):  Wracając do bojownika, słyszałem, że musi on raz w tygodniu mieć jednodniową głodówkę, czy to prawda?

Taka jednodniowa głodówka jest wskazana wszystkim rybom.


Skocz do: