Temat zamknięty

Kosiarka zjadła ochotke!!! - przeniesione przez Terminator
#1

Witam!
Wiem że to być może zły dział na ten temat ale obawiam się o zdrowie moich kosiarek...
Otóż dzisiaj postanowiłem pierwszy raz od paru miesięcy nakarmić moje ryby mrożonką... Przełożyłem pół kostki do siatki przepłukałem wodą i dałem do akwarium. Większość ryb nie za bardzo wiedziało o co mi chodzi, ale kosiarki "zrozumiały" o co mi chodzi i zaczęły "szkolić " gupiki jak się ją je....nawet się nie zorientowałem jak się nią dosłownie zapychały (miały po 3 w pyszczku...)
Stąd pytanie czy nic im się nie stanie?

Nie jestem nieomylny...
#2

Ale ludzie sobie beke robią z tego forum, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ręce opadywują Tongue
#3

Po pierwsze - popraw tytuł. Usuń te wykrzykniki bo niczemu one nie służą.
Po drugie - @edison ma rację. Ten post to żart? Kwiecień już za nami więc ......

Akwarystyka to fajne hobby ;)
#4

Nie to nie jest żart :/ Myślałem żę na tym forum ktoś mi pomoże. Jak chcecie to zrobie zdjęcie jak będę następnym razem karmił...

Nie jestem nieomylny...
#5

A moje kosiarki jedzą razem z innymi rybkami to wszystko co im daje od płatków do mięsa z kurczaka i ryby.

Przesiadka... [Progress <Complete>] Szukam Akwarystów z Dolnośląskiego. Kontakt prv http://www.akwaswiat.net/-180l-typowy-kl...38954.html
#6

Pablo tobie wierzę dzięki. Chyba nic im nie jest..

Nie jestem nieomylny...
#7

KOSZ
Temat zamknięty


Skocz do: