• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ładowanie butli CO2 - jakie ceny u was?
#1

Witam. Mam butle na co2, bodajże 2kg. Dowiedziałem się, że naładowanie takiej butli to koszt 40zł !!! Coś tu jest nie tak, bo kumpel do Migomatu wymienia 10kg butlę za 30zł.... O co kaman? Jakie ceny są u was? Ja jestem z okolic Garwolina.
#2

Cena 5zł za butlę 2,5kg w Suponie
#3

6kg - 30zł.
#4

W okolicach Kielc 12 zł za butlę 2 kg .

240 l roślinne
#5

Może chcą za legalizacje jeszcze Cię skasować?

Pozdrawiam ZHO
www.akwa.aip.pl Prawdopodobnie najstarsza strona o rybkach po polsku. Mam 200 l Amazonia.
www.akwa.cba.pl Nowy projekt.
#6

A ja uważam, że po prostu szukają jelenia, bo wiadomo, że butli nie legalizuje się przy każdym nabiciu, kupując nowy zestaw, butla ma legalizację na 10 lat.

240 l roślinne
#7

Oczywiście, że szukają jelenia. Ja za małą butlę płacę 12zł.
#8

Nie, nie, legalizację będę miał raz zrobiona. I to właśnie znajomy szwagra który jest strażakiem i zajmuje się legalizacja gaśnic, powiedział, że za 35zl zrobi mi legalizację tej butli i za dodatkowe 40zl ja napełni. ... dlatego mi się to nie podoba.
#9

Legalizacja może tyle kosztować, ale z tym nabiciem to jakaś lipa, bo CO2 nie jest drogim gazem, po prostu nie daj się robić w balona i rozejrzyj się za punktem, w którym nabiją Ci za normalną cenę ( nie powinno być drożej niż 15 zł, a w zasadzie około 10 )
Jako ciekawostkę podam, że w hurcie nabicie 100 l gazu kosztuje ok. 3-4 zł, ale przecież akwarystyka , to drogie hobby Smile

240 l roślinne
#10

I dobrze, że Ci się to nie podoba. No to szwagier ma fajnych znajomych. Napełnienie droższe niż legalizacja.


Skocz do: