• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Filtr Zewnętrzny
#31

Google zdradziły, że fluval należy do kanadyjczyków.

Co do filtra to 406 już będzie miał większy przepływ niż potrzebuję. Mam akwa 300l i model 306 by wystarczył, ale właśnie na wszelki wypadek wezmę 406. Mojej zaplanowaniem obsadzie to wystarczy na bank Wink
#32

No dokładnie dzięki że wygooglowałeś za mnie (:

Kanadyjczycy hmmm.. ciekawe wygląda że w UK JBL jest droższy a fluval na zbliżonym poziomie cenowym

450L Pielęgnice Zebry i Żółw Czerwonolicy
300L Malawi + rośliny
283L Ogólny hodowla żyworódek i ampularii
144L Krewetkarium
30L Raki Marmurkowe
#33

Wszystko pięknie, ślicznie.... zamówiłem fluvala 406, który dotarł do mnie następnego dnia. Kurier zapukał w momencie, w którym wychodziłem do pracy więc instalację zostawiłem na wieczór. Mam pecha jak cholera.. podczas napełniania filtra okazałao się,że zbiornik w dolnym rogu jest pęknięty. Zakładam, że to dostawa.. no niestety... nie mam szczęścia i czas kontaktować się ze sprzedawcą.
#34

Pęknięty czy rozklejony? Jak pęknięty to musiałbyś mieć wielkie szczęście gdyby teraz uznano reklamację. Takie rzeczy najlepiej zgłaszać w dniu dostawy i to najlepiej kurierowi bo przesyłka na 100% była ubezpieczona.
#35

To jest pęknięcie. Już dostałem odpowiedź na maila, będzie wymina uszkodzonego elementu pokryciem kosztu nadania/dostawy. Szkoda tylko czasu


Skocz do: