• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Reaktywacja forum!
#11

To się rejestrują boty.Pewnie mające na celu zwiększenie ruchu na forum.
Tak myślę.

"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html
#12

To są boty do reklamy innych stron, a nie do zwiększania ruchu na forum. Wystarczy spojrzeć na ich profile.

Pozdrawiam
Rafał
#13

(26.07.2015, 15:55)BlackHawk88 napisał(a):  To są boty do reklamy innych stron, a nie do zwiększania ruchu na forum. Wystarczy spojrzeć na ich profile.

Boty, czyli sie nie pomylilem wszyscy siedzimy we wnetrzu MATRIXA

Akwarium 90L
Wielogatunkowe/Roslinne
Obsada :
- Neon czerwony 15szt.
#14

Myślę, że pomogłoby to gdyby forum było na tapatalk.

Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl

805L
#15

Victus tapatalk nie ma ogolnie dużego znaczenia w tym konkretnym problemem.
#16

No to mam trochę lepszy pomysł, który w sumie, że tak powiem realizuję od pewnego czasu.

Na facebook jest dużo grup akwarystycznych, w stylu - porady/kupie/sprzedam. Za każdym razem jak ktoś pyta o poradę, staram się pomóc i dodatkowo piszę że jeśli chce bardziej szczegółowe informacje, albo dowiedzieć się coś więcej na dany temat, odsyłam go do forum i z tego co widzę było paru nowych użytkowników którzy pytali o, że tak powiem podobne sprawy co na fb.

Niejako krypto reklama sprawdza się i może to być duży krok do przywrócenia dawnej świetności temu forum.
#17

Fakt. Facebook szkodzi forom. Mysle ze to jednak moda na dłuższą chwile i jednak fb i jemu podobne pójdą w odstawkę. Mysle ze prędzej czy później ludzie uświadomią sobie ze taka masa informacji o nas w jednym miejscu i tak łatwo dostępna dla różnych ludzi... jest zagrożeniem.
#18

Wracając do wspomnianych botów.

Kiedy rejestrowaliśmy się na forum, był do przepisania tekst z obrazka, o ile dobrze pamiętam, który miał za zadanie wyeliminować boty, przed chwilą z ciekawości chciałem zobaczyć jak to wygląda, a zaciekawił mnie fakt że dzisiaj zarejestrowało się 14 nowych użytkowników.

Dodatkowo każde z nowo założonych kąt posiada stronę domową...

Wchodzę w rejestrację, potwierdzam zapoznanie się z regulaminem, otwiera się kolejna strona i widzę taki oto wpis;

"Please enter the text contained within the image into the text box below it. This is necessary to prevent automated signups."

Wszystko spoko by było, gdyby pojawiał się jakikolwiek obrazek, razem z miejscem na wpisanie tekstu.

Ciekawe ile jest botów... Użytkowników forum łącznie z botami jest około 30 000...

Mógł by któryś z adminów poprawić błąd przy rejestrowaniu kąta?
#19

Admini tutaj nie zaglądają Sad

"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html
#20

(27.07.2015, 15:16)stefan85 napisał(a):  Fakt. Facebook szkodzi forom. Mysle ze to jednak moda na dłuższą chwile i jednak fb i jemu podobne pójdą w odstawkę. Mysle ze prędzej czy później ludzie uświadomią sobie ze taka masa informacji o nas w jednym miejscu i tak łatwo dostępna dla różnych ludzi... jest zagrożeniem.

Zgadzam sie w 100% , dlatego ja nie mam facebooka i ogolnie mam w dupie gowna tego typu.
Przeciez to jest jasne jak slonce ze te wynalazki sa wlasnie po to zeby bylo latwiej kontrolowac ludzi i zagladac w nasze prywatne zycie kiedy tylko przyjdzie na to komus ochota. A ludzie wstawiaja tam nawet co jedli dzisiaj na sniadanie, wiec ja nie mam wiecej pytanWink
(27.07.2015, 14:41)Maverik4231 napisał(a):  No to mam trochę lepszy pomysł, który w sumie, że tak powiem realizuję od pewnego czasu.

Na facebook jest dużo grup akwarystycznych, w stylu - porady/kupie/sprzedam. Za każdym razem jak ktoś pyta o poradę, staram się pomóc i dodatkowo piszę że jeśli chce bardziej szczegółowe informacje, albo dowiedzieć się coś więcej na dany temat, odsyłam go do forum i z tego co widzę było paru nowych użytkowników którzy pytali o, że tak powiem podobne sprawy co na fb.

Niejako krypto reklama sprawdza się i może to być duży krok do przywrócenia dawnej świetności temu forum.

I bardzo dobry pomysl jak to mowia reklama dzwignia handlu , a i w tym przypadku pomoze

Akwarium 90L
Wielogatunkowe/Roslinne
Obsada :
- Neon czerwony 15szt.


Skocz do: