• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Forum AkwaŚwiat
#1

Witajcie kochani!
Dawno mnie tu nie było, jakieś 4lata.
Podczas mojej nieobecności nie zmieniło się zbyt wiele - dalej kocham akwarystykę.
Przeglądajac pierwsze lepsze tematy złapałem się za głowę!
Zmieniło się bardzo dużo na forum, pytania są śmieszne, od tego jest forum żeby pytać- wiadomo! Ale jak rozmnożyć gupiki? Jest milion artykułów na 3/4 waszych pytań, forum jest od tego powtórze po raz kolejny, ale nie jest od robienia śmietnika za przeproszeniem głupimi pytaniami, za to również są głupie, chamskie odpowiedzi "sprawdź se to się przekonasz". Pisanie dla pisania, masło maślane.
Forum ma dla mnie wartość sentymentalną, dorastałem z Nim jak i dorastała moja pasja, dlatego szanuje każdego 'laika' aczkolwiek moi drodzy, kiedy zaczynałem już i tak wiele tematów było 'odgrzewanych', teraz mało jakiego tematu NIE MA na forum , wystarczy kliknąć SZUKAJ i znajdziecie odpowiedź! Rada również dla Nas wszystkich, forum jest od pomocy wymądrzanie się i wręcz plucie jadem za dobrze nie świadczy o naszej osobie,pokazuje brak samozachowania także jeżeli chcecie udzielić odpowiedzi zastanówcie się dwa razy (skierowane do nad-wyraz grubiańskich osób)
Ten portal powinien być naszą wspólną AKWApedią, robienie tematów które były były i jeszcze raz BYŁY nie służą nikomu- zwiedzający wyłączają karte, pytający nie dostają odpowiedzi lub dostają odpowiedź która by lepiej wyglądała jakby jej nie było w ogóle, oraz nawiązując od odpowiadających - mają za wysokie EGO a za mało pokory (może i wiedzy), takie moje spostrzeżenia.
Nie chciałem NIKOGO hejtować, nie wymieniam po nickach, nazwiskach tylko weźcie sobie to do serca i zamiast stwarzać ZUPE RYBNĄ tematów zacznijmy szanować siebie nawzajem i myśleć nad tym co piszemy.
Wracam do przeglądania dalszych postów, nie mogę się doczekać przeglądania zdjęć akwarii oraz waszych rybek!
Pozdrawiam!
Ps: drodzy admini, moderatorzy jeżeli czujecie że się wypaliliście, nie macie czasu na ogarnianie forum , przekażcie pałeczkę dalej, komuś kto to pokocha jak Wy kochaliście kiedyś, forum na pewno na tym skorzysta, a Wam się nic nie stanie.

240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)



#2

Bez czynnych Administratorów i moderatorów nie da rady utrzymać forum.
Skutek jest widoczny, zrobiła się pustynia.


Skocz do: