• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Polska] Hodowla skalarów,bojowników - tanie rybki w hurcie.
#1

Witam, 

Z gory przepraszam za brak polskich znakow na klawiaturze.

Jestem nowy na tym forum (to moj pierwszy post) i po okolo godzinie szukania dalej nie jestem pewny gdzie dodac ten post. 
W wypadku zlego miejsca prosze mówic a przeniose.

Otoz jako amator po dosc dlugim szukaniu informatacji na temat howodli ryb akwariowych podjelem sie tego wyzwania. Temat chodzil za mna juz od paru lat.
Glownym moim celem bylo po prostu uzywanie tego jako takiego rodzaju spelnienie/hobby. 

Problem w tym ze jestem dosc specyficznym typem czlowieka i nie potrafie zrobic tego po lebkach. 
No, wiec do rzeczy: zaczelem rozmnazac skalary oraz bojowniki (na poczatek) na dosc duza skale. Problem w tym ze chodz moglem zainwestowac w taka hodowle, 
nie jestem pewny jak dlugo bede mogl ja kontynuowac bez znalezienia jakiegos punktu zbytu (aby oplacic rachunki/jedzenie itp). 

Czy ktos orientuje sie gdzie najlepiej sprzedac duze ilosci skalarow or bojownikow? 
Nie szukam jakiegos duzego zarobku, po prostu chce utrzymac to moje dziwnne hobby no i dokupic sprzet od czasu do czasu (jezeli sie uda). 
Pytalem w paru sklepach w okolicach Katowic ale niestety nikt nie moze odkupic ryb nawet przy uzyciu bonow/znizek (wszystko musi byc na fakture).

Co do 'duzej' hodowli posiadam 14 (8 na pary rozrodcze / 4 wieksze na narybek + 10 pojemnikow na pary bojownikow) akwariow oraz pare duzych zbiornikow na troche starsze rybki. 
Lacznie system ma z 4000l wraz z filtracja.

Bardzo dziekuje za kazda pomoc. 
W razie checi kupna/dluzszej wspolpracy prosze pisac na priv (mozemy dogadac sie co do ceny/ilosci). Odbir osobisty w Katowicach lub wysylam na cala Polske.

Pozdrawiam.
Rafal.


Skocz do: