• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

czy to normalne u zbrojnika?
#1
Question 

(jeśli nie ta kategoria forum to z góry sorry za zaśmiecanie)

wczoraj przyniosłam ze sklepu małego zbrojnika, jest żywy i prawie cały czas przyssany do ścianek akwarium. zauważyłam, że jedną stroną 'wlatuje', a drugą 'wylatuje' i odchody się za nim ciągną do pewnego czasu, potem znowu to samo, trochę niesmacznie to wygląda i nie wiem z czego to wynika? normalne to jest?
#2

Całkowicie normaleBig Grin
Spoko, nie martw się. To tylko kupsko Big Grin
Powodzenia

tjaaaaaaa......
#3

ale żeby tak cały czas? na rybkę niemiło się patrzy ;)
#4

widocznie masz dużo dobrego papu a glonek pewnie wygłodzony ciesz się że szyby czyści

Młode ampularie do oddania !!!
#5

Niech robi swoje, a ty podziwiaj inne rybki xD

tjaaaaaaa......
#6

a co jeśli te fuu jest ciemne z dnia na dzień?:\ wszystko pięknie ładnie, tylko tego 'przypadku' jakoś nie rozumiem
#7

niemartw się, gdy miałem nowe rybki to jak zrobiły jedną kupę to zaraz potem następną. A teraz to też jeszcze troche ale to może też dlatego bo nowe akwa, nowy klimat Wink. Będzie ok. (wkońcu się najad Smile ) Biedaczek xD
#8

Nitkowate odchody są objawem wiciowców lub nicieni.

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !


Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
#9

hm i co sie robi jesli maja te pasozyty?
#10

http://www.zbrojniki.pl/index.php?option...&Itemid=32

Jesteśmy zarozumiałymi ignorantami zapatrzonymi w swoje "człowieczeństwo", które zamiast otworzyć nam szerzej oczy na otaczający nas świat, przysłoniło je mgłą pychy.


Skocz do: