• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skąd się wzięły Wasze nicki ?
#1

Mam propozycje tematu.
Skąd się wzięły Wasze nicki/ksywki/pseudo/nazwy(jak kto woli)
#2

Mój nick yy to jak kiedys sobie zakladalem poczte to taka byla propozycja i tak zostalo i wszedzie tak jest Smile

a Ty wikiii?

Może bedziemy pisać jeszcze jak mamy na imie Tongue

To ja jestem Adam Smile

Oddam suma rekiniego za darmo.
#3

Piotrek , peter jakoś tak wyszło Big Grin ale nie napisze jak mnie w szkole nazywają Big Grin
#4

Ja nie mogłem jakoś nic wymyślić fajnego to dałem strojter.Na imię mam Kamil, a koledzy nazywają mnie Gizuś(jak chcecie to też możecie)

Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
#5

Mam na imię Wojciech mówią na mnie piegus chociaż nie mam piegów jakoś tak sie przyjeło A nik ma Morilek bo moja pierwsza krewetka nazywa się / ja ją tak nazwałem mori i zrobiłem morilek bo mori jest w formie żeńskiej
#6

Widzę ,że jak wszyscy to wszyscyBig Grin mi ksywkę maniuch dali kiedyś młodsi bracia, jak byli mali nie umieli dobrze wymówić Mariusz.i tak zostało. Braciaki już jak dęby ,a dalej jestem dla nich maniuchemBig Grin i tak czuje zostanie pewnie na długo jeszczeBig Grin pozdro.
#7

Mi to poprostu imię streścili SzymonCoola siorka mówi na mnie sajlen
#8

ja mam na imie bernadetta niestety na mnie wolali roznie skracajac moje imie na slasku mowili Benia tu Berta a w LO bercia i to mi sie najbardziej podoba a wsrod znajomych jestem po prostu Cytrynka nie wiem czego;p a siostra jak bylysmy malutkie mowila ma mnie Be, a jest tylko rok mlodsza,

NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
#9

Werwolf (po polsku Wilkołak) dlatego ,że uwielbiam wilki Smile
#10

Godleś, od nazwiska Godlewski, ksywa od 1 klasy szkoły podstawowej. Na imię mam Łukasz Wink

Akwaria obecnie nie posiadam, będę miał nowe na początku wiosny :P


Skocz do: