• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bojowniki i co jeszcze...

Kobietki, odgrzałyście 4 letniego kotleta Big Grin

(01.12.2008, 01:19)DATA POSTA napisał(a):  01.12.2008 00:19

Smile

Wygląda na to, że to moja wina Big Grin
Błagam o wybaczenie Big Grin

www.happybettas.com - moj blog (ang)
Galeria Bojków -> klik

No dobrze, jest Ci wybaczone, choć nie wiem sam, co Wink

niemniej jak najbardziej masz rację, odpowiadając o bojownikach Wink

A co do wypowiedzi Ani, to np. u mnie bojek nie ruszał krewetek, przynajmniej ja nie widziałem takiej akcji, ale nie raz były na centymetr obok siebie i żadnej nerwowej reakcji, ale to nie znaczy, że będzie tak u każdego Wink

u la la faktycznie temacik poruszony po dość długim czasie, ale cóż- bywa Big Grin mój Dyzio RC uwielbia, nigdy już mu żadnej nie wpuszczę, nawet jak podchodzę do akwa nakarmić rybki to dobrze wiem, że bojek myśli "łaaał zaraz dostanę pyszną czerwoniutką krewetkę" Smile

tylko niektóre moje szkła
30l Krab
45l
112l ŻÓŁW
Mój YOU TUBE

(16.03.2012, 22:14)asz32 napisał(a):  u la la faktycznie temacik poruszony po dość długim czasie, ale cóż- bywa Big Grin mój Dyzio RC uwielbia, nigdy już mu żadnej nie wpuszczę, nawet jak podchodzę do akwa nakarmić rybki to dobrze wiem, że bojek myśli "łaaał zaraz dostanę pyszną czerwoniutką krewetkę" Smile

Mój Happy żyje w perfekcyjnej harmoni z dorosłymi RC Smile Nie jestem pewna co do dzieciątek... Mam nadzieję, że jak akwarium będzie bardziej trawiaste będzie większa szansa na odchowanie młodych Smile

www.happybettas.com - moj blog (ang)
Galeria Bojków -> klik

Moj bojownik zyje w harmoni z noenkami, red cherry i kiryskami panda Smile

Skocz do: