• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Krewetka filtrująca-czym karmić?

Witam!
Tak jak w temacie drodzy państwoSmile
czym karmić te krewtki fitrujące?
rybki karmie płatkami roślinnymi(natural -vit),ichtio-vitem,ochotka.
jescze jedno mam pytanie związane z nimi,bo siedzą tylko za filtrem schowane i chcialem zapytac czy to ich taka natura?
mają mech jawajski i tylko posiedzialy w nim na poczatku,przy wpuszczeniu.
pozdrawiam

318L 2x30wat sylvania +UV
Aqua Shut 450l/h +AQUA EL 1000l/h UV
obsada:
Nowa,w dużej mierze:)
http://www.akwaswiat.net/-318l-ogolne-ob...-9330.html
jak pomogłem daj + :) odwdzięcze się

Miałem kiedyś takie , to zawsze gry karmiłem inne rybki płatkami to krewetka latała po akwarium i zgarniała to co tonęło Smile Można też dać jej sparzoną marchewkę oraz tabletki pokarmowe Sery. Wink Moje całymi dniami przebywały na wylocie filtra ,lub w jego kierunku .

Mao106 napisał(a):Miałem kiedyś takie , to zawsze gry karmiłem inne rybki płatkami to krewetka latała po akwarium i zgarniała to co tonęło Smile Można też dać jej sparzoną marchewkę oraz tabletki pokarmowe Sery. Wink Moje całymi dniami przebywały na wylocie filtra ,lub w jego kierunku .

a pływaly ci w ogole czy tez gdzies schowane i nie chodzily?
mam je 3 dni a ani razu nie widzialem zeby jadlyBig Grin
i jedna juz mi zdechla a byly 3.Ale od samego początku była jakaś biała.
A te wszystkie były żółto ciemne.

obsada:

Masz jakieś zdjęcie??
One głównie pobierają pokarm z filtrowania , wiec raczej z głodu nie padła.
Moje często siedziały w jednym miejscu , ale czasami łaziły po dnie w poszukiwaniu pokarmu Smile

Mam krewetki filtrujace

Kilka porad dla ciebie:

- Nie wyławiaj krewetek z akwa bo z doświadczenia wiem ze wiele z nich na poczatku udaje martwe, gdy wprowadzamy je do nowego baniaka. Czesto poczatkowo zmieniaja kolor od zielonego po przezroczysty az po czerwony, kolor zalezy od ich kondycji i samopoczucia.

- Ja nie karmie ich niczym, krewetki fyrgaja po calym akwa na roslinach siedza glownie tam gdzie deszczownice mam - filtruja z nurtu mikroorganizmy, platki dla ryb itp To takie szczotki ktore zjedza wszystko co ryby zostawia

- Poczatkowo troche plochliwe ale potem szaleja po calym akwa. U mnie na poczatku schowaly sie np pod korzeniem

- Mozesz je karmic drobnym pokarmem takim jak dla narybku lub tabletkami pokarmowymi Sery.

Na specjalne życzenie Admina :)

Poprawka NIE ZDECHŁA Big Grin
myślałem,że padła a to poprostu był jej zrzut pancerza.
są wszystkie 3 Smile całe i zdrowe.
po czym stwierdzić ich kondycje,lub po jakim kolorze?Smile

obsada:

Norton offers support to install the software on the computer same way we, here at superb support offers www.norton.com/setup premium services to support the user to install Norton and other antivirus programs and other computer related issues.

Skocz do: