Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[25l] Jaka obsada - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: [25l] Jaka obsada (/showthread.php?tid=17992)

1 2


[25l] Jaka obsada - akwabrw - 04.03.2010

Witam!
Mam zamiar założyć krewetkarium+ harem bojownika...Smile
Postanowiłem mieć w nim:
1+2x Bojownik Cool
10x krewetki Red SherryRolleyes



Jeśli chodzi o rośliny to:
mech javajski
moczarka argentyńska
rzęse
anubias
Co wy na to jestem otwarty na propozycje...Rolleyes


RE: [25l] Jaka obsada - akinom.93 - 04.03.2010

25l to na krewetkarium.


RE: [25l] Jaka obsada - akwabrw - 04.03.2010

Tak chce mieć w nim krewecie Cool
Tylko nie wiem czy mogą być z bojownikami...
Proszę o szybką odpowiedż


RE: [25l] Jaka obsada - bikus - 04.03.2010

mysle ze spokojnie mozesz jednego boja dac... albo ze dwa gupiki ale nie parke bo sie namnożą strasznie


RE: [25l] Jaka obsada - akwabrw - 04.03.2010

A nie mogę trzymać bojka 1+2+krewecie rc ???

I mam pytanie na jaką obsadę zmienić tę co teraz mam w 45l???
1x zbrojnik
2x neon inessa
2x platka
2x kardynałek chiński
2x mieczyk
4x rozbora klinowa
10x gupik + kilka narybku
2x kirysek spiżowy


RE: [25l] Jaka obsada - bercia289 - 04.03.2010

Bojownik nie nadaje sie do krewetek. Zje je. Nawet mały potrafi zjeść dorosłą krewetkę.

1x zbrojnik--->
2x neon inessa--
2x platka
2x kardynałek chiński
2x mieczyk
4x rozbora klinowa
10x gupik + kilka narybku
2x kirysek spiżowy

Tutaj zamień wszystko na harem bojownika + 7 razbor klinowych+ 5 kirysków pigmejków


RE: [25l] Jaka obsada - akwabrw - 04.03.2010

Ale mój kolega ma krewetkarium tylko że 30l i w nim trzyma 1+2 bojowniki i krewetki rc... Bojownik nie jest nawet nimi zainteresowany...Smile


RE: [25l] Jaka obsada - bercia289 - 04.03.2010

Dziwisz się min dla bojownika to 30l, a 3l to on nawet nie ma gdzie pływać.Bojownik Twojego kolegi, pewnie mysli jak powiesić się na sztucznej roślince;/

Ja mam bojowniki w 200l i nie wiem jakim cudem samiczka najmniejsza samiczka szalała z krewetką w pysku, hmm dorosłą red cherry. Nawet nie wiem skąd wzięła się tam ta krewetka.


RE: [25l] Jaka obsada - akwabrw - 04.03.2010

Pomyliłem sięTongue
Ale u mojego kolegi żyją w 30l


RE: [25l] Jaka obsada - BaNaNeK - 04.03.2010

Co do rzęsy w akwarium to odbiera dużo % światła ;/ I zdecyduj się, albo krewety, albo bojownik (1!!!)