Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[25l] Jaka obsada - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: [25l] Jaka obsada (/showthread.php?tid=17992)

1 2


RE: [25l] Jaka obsada - apri cort - 04.03.2010

Ciągle czytam tu bzdety typu "u mojego kolegi" " u mojego wujka" nie musicie powielać błędów robionych przez innych ludzi!


RE: [25l] Jaka obsada - akwabrw - 05.03.2010

A czy taka obsada będzie dobra???
10x miedzik obrzeżony
10x rc


RE: [25l] Jaka obsada - bercia289 - 05.03.2010

tylko 10 RC.


RE: [25l] Jaka obsada - akwabrw - 05.03.2010

A co by jeszcze do nich pasowało...?Smile

Nie dziwcie się, że tak pytam ale z krewetkami dopiero zaczynam moją przygodę... Big Grin


RE: [25l] Jaka obsada - akinom.93 - 05.03.2010

Nie masz pola manewru, ponieważ 25l to jest bardzo mały litraż, który nadaje się co najwyżej na kotnik bądź krewetkarium.


RE: [25l] Jaka obsada - bercia289 - 05.03.2010

Nic, nie ten litraż. Jak byś stawiał 54l to mógłbyś wpuścić gupiki


RE: [25l] Jaka obsada - akwabrw - 05.03.2010

po długim namyśle też doszedłem do wniosku że nic więcej oprócz krewetek...
Zacznę od RC bo innych nie ma w moim mieście... Ale jak wybiorę sie do konina to kupie jeszcze inne krewecie...Cool