• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada w 60l - skalar, zbrojnik,mieczyk, molinezje, gupik, kirysy, 4 gurami
#1
Question 

Witam!

Mam pytanie jakie mogę trzymać ryby w 60l? Mam już

2 Kirysy Spiżowe
Gupika
Molinezja Black Molly
Mieczyka Hallera
Skalara
2 Zbrojowniki

Co mogę dokupić co muszę oddać proszę o propozycje!

Nazwa tematu została poprawiona.
Powinna opisywać problem.
Kejdi
#2

2 Kirysy Spiżowe (ryba stadna)
Gupika
Molinezja Black Molly (mały zbiornik dla niej)
Mieczyka Hallera (mały zbiornik)
Skalara (mały zbiornik)
2 Zbrojowniki (chyba zbrojniki , mały zbiornik)

Innych odpowiedzi nie uzyskasz. Przejrzyj tematy dotyczące obsad takiego litrażu - w dziale obsad, właśnie tam powinien zostać umieszczony tego typu temat (przenoszę do śmietnika).
http://www.akwaswiat.net/search.php?acti...order=desc
Korzystaj proszę z opcji SZUKAJ - Kejdi
#3
Question 

Witam!

Mam pytanie mam już akwarium od około roku i muszę zrobić restart bo nic mi nie rośnie i mam kilka pytań. Jakie mogę posadzić rośliny chciałbym mieć z przodu trawnik który fajnie by było aby obrastał na korzeniu. Na reszcie się nie zam więc nie wiem jakie rośliny były by najlepsze czekam na propozycje! Oto co mam w akwarium:

Rośliny
Kryptokoryna
Trawka

Ryby
4 gurami marmurkowe (małe)
3 platynki (2 małe)
2 zbrojniki
skalar
molinezja black molly
gupik
2 mieczyki (1 mała )

Sprzęt:
grzałka 50W
filtr aquaszut 750 z wkładem gąbkowym
świetlówka standardowa jaka była przy pokrywie T8 15W
filtr hailea 300 z wkładem z nitrasu


Tematy zostały połączone, i tak wszystko kręciło się będzie wokół obsady.
Jak już powiedziano, tu są rośliny :
http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html
Kejdi
#4

Rośliny znajdziesz w temacie o" niewymagających roślinach dla każdego ". I obsada do oddania!

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


#5

mateusz9559, po co zakładasz temat z pytaniem o obsadę skoro zamiast stosować się do udzielonych Ci rad wpuszczasz do tego mikro akwarium kolejne ryby ?
#6

mateusz9559 napisał(a):Witam!

Mam pytanie mam już akwarium od około roku i muszę zrobić restart bo nic mi nie rośnie i mam kilka pytań. Jakie mogę posadzić rośliny chciałbym mieć z przodu trawnik który fajnie by było aby obrastał na korzeniu. Na reszcie się nie zam więc nie wiem jakie rośliny były by najlepsze czekam na propozycje! Oto co mam w akwarium:

Rośliny
Kryptokoryna
Trawka

Ryby
4 gurami marmurkowe (małe)
3 platynki (2 małe)
2 zbrojniki
skalar
molinezja black molly
gupik
2 mieczyki (1 mała )

Sprzęt:
grzałka 50W
filtr aquaszut 750 z wkładem gąbkowym
świetlówka standardowa jaka była przy pokrywie T8 15W
filtr hailea 300 z wkładem z nitrasu


Tematy zostały połączone, i tak wszystko kręciło się będzie wokół obsady.
Jak już powiedziano, tu są rośliny :
http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html
Kejdi

Nie wiem, ale odnoszę wrażenie, że masz jakiś problem. Nie chce tego nazywać po imieniu. Przecież w poniższych tematach wszyscy wyraźnie ci powiedzieli, że masz o wiele za mały zbiornik na ryby, które posiadasz. Po co więc po raz któryś zawracasz głowę tym samym pytaniem?

http://www.akwaswiat.net/problem-z-guram...18573.html
http://www.akwaswiat.net/sniecie-ryb-rat...17444.html

Tutaj masz problemy ze zbiornikiem z racji na kiepska filtrację, wiadomo z jakiego powodu (bardzo złej obsady), ale dalej udajesz ....
http://www.akwaswiat.net/jak-szybko-obni...17520.html

Proszę skoro nie możesz zerknąć kilka postów wyżej na przyklejony temat z obsadami do twojego litrażu, wkleję ci je tutaj, nie mówię już o opcji "szukaj".
http://www.akwaswiat.net/obsada-50l-90l-...17467.html

Uprzedzając twoje pytania, bądź kolejne nowe tematy, czy możesz tą lub tamtą rybę. Nie, nie możesz. Są tu gotowe obsady z częściej spotykanych ryb.

Proponowana Obsada:

Ameryka:

- Ławica do wyboru:
x10-12 Neon inessa
x10-12 Bystrzyk Amandy lub Ozdobny
x10-12 Bystrzyk barwny
x10-12 Drobnoustek Obrzeżony
x10-12 Zwinnik Jarzeniec

- Na dno:
x5/6 - Kirysek Lamparci/Panda/Spiżowy
x5 Otosek

- Większa rybka:
parka Pielęgniczki Ramireza
harem 1+2/3 Pielegniczki Borelli

Azja:

- Ławica do wyboru:
x15-20 Microrazbora galaxy
x15-20 Razbora karowata
x12-15 Razbora Hengela
x12-15 Razbora Espei
x10-12 Razbora klinowa

- Większa rybka:
harem Bojownika 1+2/3
#7

A ile mogę trzymać tych pielęgnic ramireza tylko jedną parę? Czy mogę trzymać z nimi inne ryby?
#8

mateusz9559 napisał(a):A ile mogę trzymać tych pielęgnic ramireza tylko jedną parę? Czy mogę trzymać z nimi inne ryby?

Czy widzisz co jest napisane powyżej? Wybierasz jedną rybkę ławicową (ilość podana) do tego Razmirezki (parka) i Kiryski bądź Otoski. Czy coś jeszcze wytłumaczyć?


Skocz do: