13.04.2009, 13:22
witam 
Ja też mam gupiki...bardzo podobne do twoich ^^ ale nigdy mi nie udało się wyhodować
1 samica po porodzie mi zdechła a jak przyszedłem do domu to zobaczyłem że wszystkie gupiki(malutkie)zostały zjedzone

Ja też mam gupiki...bardzo podobne do twoich ^^ ale nigdy mi nie udało się wyhodować
1 samica po porodzie mi zdechła a jak przyszedłem do domu to zobaczyłem że wszystkie gupiki(malutkie)zostały zjedzone
