• 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

120 l z kiryskami, molinezjami i "glonojadami" - co dodać?
#2

Fatalnie rozpocząłeś obsadę. Molinezja to spora ryba, ale po co ci ich aż 10? Jeżeli chcesz mieć jakieś inne gatunki pozbądź się tych Molinezji lub zredukuj do haremu 1+2. Dokup kirysków do stada żeby mieć 6-8 szt. Co to za glonojady? Nie ma takiego gatunku ryby jak glonojad więc sprecyzuj co to jest. Jeżeli zbrojniki niebieskie to możesz w swoim akwarium trzymać jednego, jeżeli któreś z większych żadnego.

Możesz dobrać, którąś rybkę ławicową:
x20/25 Neon inessa
x15/20 Neon czerwony
x15/20 Neon czarny
x15/20 Bystrzyk Amandy lub Ozdobny
x15/20 Drobnoustek Obrzeżony
x15/20 Razbora Hengela
x15/20 Razbora Espei
x15/20 Zwinnik Jarzeniec
x12/15 Tetra cesarska
x12/15 Tetra czarna

Jeżeli nie byłoby Molinezji, którąś z poniższych dla kontrastu (do wyboru)
- Parka Pielęgniczki Ramireza
- harem 1+2 Pielęgniczka Kakadu (lub haremik/para innej mniejszej pielęgniczki)
- harem Bojownik 1+2 do wyboru
- harem 1+2/3 Prętnik karłowaty lub Prętnik trójbarwny


Wiadomości w tym temacie

Skocz do: