12.11.2009, 12:06
Dokładnie mam 8 molinezji na poczatku mialem 2 ale one mi sie mnoza jak kroliki. I mam zbrojnika niebieskiego. Molinezji bym nie chciał usuwac z akwarium bo to jest moj biznes. Bez nich bedzie troche kurucho z kasa. Wiec bym chcial jakies nie duze i kolorowe.
