12.11.2009, 12:20
Ethnix, widzę, że zrobiłeś gotowca odnośnie korekty obsad u początkujących
W sumie to może admin mógłby podczas rejestracji wysyłać powitalną wiadomość mniej więcej tej treści
W sumie to może admin mógłby podczas rejestracji wysyłać powitalną wiadomość mniej więcej tej treści
