17.11.2009, 11:22
Witam. Jestem tu nowa. Mam akwa 126l i dlatego dopisuję się w tym temacie. Powiedzcie mi ,czy bocje i zbrojnik niebieski może mieszkać w jednym akwa ze skalarami,albo z pielęgnicami papuzimi? I czy w ogóle skalar i pielęgnica papuzia mogą być trzymane razem?
