10.03.2010, 22:50
mysle ze jutro wieczorem juz mozesz wrócic do normalnej temperatury ,a masz zamiar oddawac jakies rybki czy dobrac chcesz do tego?
"Doświadczenie akwarysty nie jest współmierne z ilością postów na forum"
