10.03.2010, 22:57
piszą że powinienem oddać kosiarke i teleskopa lecz jakby sie udało to bym z chęcią je zostawił
Porosze o obsadę z istniejącymi rybkami i druga z wymianą
twoje pomysły
Porosze o obsadę z istniejącymi rybkami i druga z wymianą
twoje pomysły
Zła kula !!!
