10.03.2010, 23:29
Przestań katować ryby tak wysoką temperaturą i lekami.
Zamiast przygotowywać się do zarybiania pomyśl nad odrybianiem. Kosiarka jest rybą stadną (samotne osobniki mogą przejawiać agresję
) wymagającą dużych zbiorników - twój jest za mały.
Teleskop nie powinien funkcjonować w tej obsadzie.
Filtracja w tym zbiorniku jest "cieniutka", absolutnie nie masz szans podołać przy obsadzie z tak dużą przemianą materii.
Jak rozwiążesz powyższe problemy, skończą się kłopoty z chorobami.
Zamiast przygotowywać się do zarybiania pomyśl nad odrybianiem. Kosiarka jest rybą stadną (samotne osobniki mogą przejawiać agresję
) wymagającą dużych zbiorników - twój jest za mały.Teleskop nie powinien funkcjonować w tej obsadzie.
Filtracja w tym zbiorniku jest "cieniutka", absolutnie nie masz szans podołać przy obsadzie z tak dużą przemianą materii.
Jak rozwiążesz powyższe problemy, skończą się kłopoty z chorobami.
Potęga słów wielokrotnie powtarzanych jest wielka. Nie zwalnia nas to jednak z myślenia i dociekania prawdy drogą pogłębiania wiedzy i własnych doświadczeń.
