10.03.2010, 23:38
Oki
Przyznaję się błędy popełniłem ale teraz postaram się oddać kosiarkę i teleskopa i jednego neonka lub dokupię więcej zostaną 3 gupiki i zbrojnik (glonojad).
proszę zatem za pomoc w dobraniu rybek do nowej obsady powiedzmy z 3 gupikami (1samica i 2 samce) I druga obsada bez gupików .
z góry dziekuję za pomoc
Przyznaję się błędy popełniłem ale teraz postaram się oddać kosiarkę i teleskopa i jednego neonka lub dokupię więcej zostaną 3 gupiki i zbrojnik (glonojad).
proszę zatem za pomoc w dobraniu rybek do nowej obsady powiedzmy z 3 gupikami (1samica i 2 samce) I druga obsada bez gupików .
z góry dziekuję za pomoc
Zła kula !!!
