11.03.2010, 07:43
jeśli nie wyleczy pasożytów bedzie miał ciągłe powroty choroby i moze wtedy kupowac rybki ale i tak beda mu zdychac wiec chyba lepiej pierw wyleczyc moze?? lub ładować kase w nowe rybki któe zdychają i robic z akwarium studnie bez dna
"Doświadczenie akwarysty nie jest współmierne z ilością postów na forum"
