• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

112 - obsada akwa po chorobie co i jak ???
#17

Silverrro napisał(a):choroba zaczęła się 01 marzec i trwała ze dwa tygodnie ja zacząłem leczenie tak po tygodniu podmieniłem 80 litrów wody dodałem helthosan i cmf. woda była uzdatniana.
Jak mogła zacząć się choroba 1 marca, i skończyć się za dwa tygodnie (to by było 14 marca) skoro, dzisiaj jest 11 marzec???
Czyli albo choroba jeszcze trwa (skąd wiesz kiedy się skończy)?


Wiadomości w tym temacie
112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez Silverrro - 10.03.2010, 20:27
RE: obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez pawllo0808 - 10.03.2010, 20:33
RE: obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez Silverrro - 10.03.2010, 20:42
RE: obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez maja - 10.03.2010, 23:16
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez pawllo0808 - 10.03.2010, 22:42
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez Silverrro - 10.03.2010, 22:46
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez pawllo0808 - 10.03.2010, 22:50
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez Silverrro - 10.03.2010, 22:57
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez pawllo0808 - 10.03.2010, 23:12
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez Silverrro - 10.03.2010, 23:17
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez maja - 10.03.2010, 23:29
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez Silverrro - 10.03.2010, 23:38
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez mcda-p - 11.03.2010, 13:18
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez pawllo0808 - 11.03.2010, 07:43
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez akwarystyk 030 - 11.03.2010, 12:12
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez Silverrro - 11.03.2010, 20:24
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez akwarystyk 030 - 11.03.2010, 20:54
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez Silverrro - 11.03.2010, 21:01
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez akwarystyk 030 - 11.03.2010, 22:54
RE: 112 - obsada akwa po chorobie co i jak ??? - przez Silverrro - 13.03.2010, 13:03

Skocz do: