• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

co z tymi mieczykami - 112l?
#1

Witam,
Obecnie mam w 112 litrach 5 kirysów spiżowych, 5 otosków i 3 mieczyki. Źle rozpoznałem płeć jednego z mieczyków- mój głupi błąd i w efekcie mam 3 samice zamiast 2+1. W dodatku jedna jest z odmiany ciemno pomarańczowej (ją brałem za samca) a dwie z odmiany żółtej. Chwilami się ganiają. Ciemna gania obie a tamte z kolei siebie nawzajem. Dzisiaj jedna się postawiła ciemnej Wink
W każdym razie co z tym zrobić? Dokupić im samca by było 3+1? Z której odmiany? Jeśli już miałbym się pozywać którejś to chyba bym wydał już całą 3kę i zakupił ramirezki 1+1...choć nie wiem jak to z wydawaniem jest w praktyce...


Wiadomości w tym temacie
co z tymi mieczykami - 112l? - przez P1wel - 21.03.2010, 17:36
RE: co z tymi mieczykami? - przez Seoo - 21.03.2010, 18:01
RE: co z tymi mieczykami? - przez HELL BOY - 21.03.2010, 18:06
RE: co z tymi mieczykami? - przez P1wel - 21.03.2010, 18:46

Skocz do: