• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

co z tymi mieczykami - 112l?
#4

Roślin kilka dodałem, jest już lepiej. Mam nadzieję, że zaktualizuje mój wątek ze zdjęciami baniaka.
Będę się starał je wydać, zdecydowałem się na te ramirezki. Choć inne opcje jeszcze badam. Wątek dość krótki wyjdzie. Warto było bo mnie jednak myślę na tą właściwą drogę skierowaliście Smile


Wiadomości w tym temacie
co z tymi mieczykami - 112l? - przez P1wel - 21.03.2010, 17:36
RE: co z tymi mieczykami? - przez Seoo - 21.03.2010, 18:01
RE: co z tymi mieczykami? - przez HELL BOY - 21.03.2010, 18:06
RE: co z tymi mieczykami? - przez P1wel - 21.03.2010, 18:46

Skocz do: