21.03.2010, 18:46
Roślin kilka dodałem, jest już lepiej. Mam nadzieję, że zaktualizuje mój wątek ze zdjęciami baniaka.
Będę się starał je wydać, zdecydowałem się na te ramirezki. Choć inne opcje jeszcze badam. Wątek dość krótki wyjdzie. Warto było bo mnie jednak myślę na tą właściwą drogę skierowaliście
Będę się starał je wydać, zdecydowałem się na te ramirezki. Choć inne opcje jeszcze badam. Wątek dość krótki wyjdzie. Warto było bo mnie jednak myślę na tą właściwą drogę skierowaliście
