Temat zamknięty
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

REGULAMIN DZIAŁU,czyli wszystko co powinno być zawarte w poście z prośbą o pomoc.OBOWIĄZUJE OD 15.03.09
#1

Co powinno być opisane w prośbie o pomoc w uleczeniu choroby:

- temperatura wody
- czym karmimy rybki oraz ile razy dziennie
- jak często i ile podmieniamy wodę w akwarium,odmulanie dna
- dokładny opis choroby (obowiązkowe dobrej jakości zdjęcie poszkodowanych/całego zbiornika)
- pojemność akwarium (mogą być też wymiary)
- obsada ryb w akwarium (gatunki i ilość)
- obecność żywych roślin(ilość i gatunki, ocena kondycji)
- jakie preparaty chemiczne były dodawane ostatnio do wody i z jakiej przyczyny
- czy akwarium dojrzało minimum 2 tygodnie(cykl azotowy w akwarium).
- podanie stężenia NO2, NO3, pH itd.
- filtracja i sprzęt w akwarium (modele,firmy)

Proszę starać się opisać wszystko co związane z funkcjonowaniem akwarium, przede wszystkim wszelkie wprowadzane aktualnie zmiany. Dzięki temu zwiększa się szansa na pomoc waszej chorej rybce Smile.
Każdy temat powinien zawierać ogólny opis problemu.
Wszelkie posty nie niosące ze sobą treści regulaminu będą usuwane.
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
REGULAMIN DZIAŁU,czyli wszystko co powinno być zawarte w poście z prośbą o pomoc.OBOWIĄZUJE OD 15.03.09 - przez Zyryx - 13.01.2005, 22:41
Zanim napiszesz - przez Kesi - 22.02.2006, 18:44

Skocz do: