• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

112l - skalary, neony, żałobniczki, zbrojnik, kiryski
#7

Wiem, przepraszam źle napisałem to zdanie, chodzi mi co można trzymać z tymi rybami, ale bez tych co są w moim litrażu.


Wiadomości w tym temacie
112l - skalary, neony, żałobniczki, zbrojnik, kiryski - przez viktor - 03.03.2010, 17:50
RE: Ryby - przez peter10 - 03.03.2010, 17:52
RE: Ryby - przez viktor - 03.03.2010, 17:55
RE: 112l - skalary, neony, żałobniczki, zbrojnik, kiryski - przez viktor - 22.05.2010, 11:12
Z czym trzymać Kiryski? - przez viktor - 16.04.2010, 15:54
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez victus - 16.04.2010, 15:59
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez ethnix - 18.04.2010, 19:05
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez viktor - 18.04.2010, 20:58
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez ethnix - 19.04.2010, 00:03
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez mpc - 21.04.2010, 23:55
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez Kroczek33 - 22.04.2010, 11:50
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez mpc - 23.04.2010, 11:38
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez apri cort - 23.04.2010, 15:41
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez mpc - 23.04.2010, 16:45
RE: Z czym trzymać Kiryski? - przez bastekk - 23.04.2010, 21:40
Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - przez viktor - 06.05.2010, 15:26
RE: Obsada z bojownikiem - przez choroba gupika - 06.05.2010, 15:27
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - przez apri cort - 06.05.2010, 17:44
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - przez mcda-p - 06.05.2010, 19:48
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - przez viktor - 06.05.2010, 20:24
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - przez ethnix - 06.05.2010, 21:02
RE: Stara obsada ze 112l akwarium razem z bojownikiem w 300l - przez mcda-p - 07.05.2010, 11:12
Mieczyki - Samica i 2 samce. Czy dokupować samic? - przez viktor - 18.05.2010, 21:47
RE: Samica i 2 samce? - przez goslicious - 18.05.2010, 22:55
RE: Samica i 2 samce? - przez mcda-p - 18.05.2010, 22:57
RE: Samica i 2 samce? - przez viktor - 19.05.2010, 06:23
RE: Samica i 2 samce? - przez Nocciola - 21.05.2010, 18:26
RE: Samica i 2 samce? - przez Kaef - 21.05.2010, 22:28

Skocz do: