• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada w 60l - skalar, zbrojnik,mieczyk, molinezje, gupik, kirysy, 4 gurami
#3
Question 

Witam!

Mam pytanie mam już akwarium od około roku i muszę zrobić restart bo nic mi nie rośnie i mam kilka pytań. Jakie mogę posadzić rośliny chciałbym mieć z przodu trawnik który fajnie by było aby obrastał na korzeniu. Na reszcie się nie zam więc nie wiem jakie rośliny były by najlepsze czekam na propozycje! Oto co mam w akwarium:

Rośliny
Kryptokoryna
Trawka

Ryby
4 gurami marmurkowe (małe)
3 platynki (2 małe)
2 zbrojniki
skalar
molinezja black molly
gupik
2 mieczyki (1 mała )

Sprzęt:
grzałka 50W
filtr aquaszut 750 z wkładem gąbkowym
świetlówka standardowa jaka była przy pokrywie T8 15W
filtr hailea 300 z wkładem z nitrasu


Tematy zostały połączone, i tak wszystko kręciło się będzie wokół obsady.
Jak już powiedziano, tu są rośliny :
http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html
Kejdi


Wiadomości w tym temacie
Obsada w 60l - skalar, zbrojnik,mieczyk, molinezje, gupik, kirysy, 4 gurami - przez mateusz9559 - 14.03.2010, 10:25
RE: Obsada w 60l ryby - przez peter10 - 14.03.2010, 11:02
RE: Obsada w 60l ryby - przez Kejdi - 24.04.2010, 19:04
ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez mateusz9559 - 24.04.2010, 17:56
RE: ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez ethnix - 24.04.2010, 20:44
RE: ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez mateusz9559 - 24.04.2010, 21:12
RE: ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez ethnix - 25.04.2010, 00:06
RE: ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez susel - 24.04.2010, 18:32

Skocz do: