Witam!
Mam pytanie mam już akwarium od około roku i muszę zrobić restart bo nic mi nie rośnie i mam kilka pytań. Jakie mogę posadzić rośliny chciałbym mieć z przodu trawnik który fajnie by było aby obrastał na korzeniu. Na reszcie się nie zam więc nie wiem jakie rośliny były by najlepsze czekam na propozycje! Oto co mam w akwarium:
Rośliny
Kryptokoryna
Trawka
Ryby
4 gurami marmurkowe (małe)
3 platynki (2 małe)
2 zbrojniki
skalar
molinezja black molly
gupik
2 mieczyki (1 mała )
Sprzęt:
grzałka 50W
filtr aquaszut 750 z wkładem gąbkowym
świetlówka standardowa jaka była przy pokrywie T8 15W
filtr hailea 300 z wkładem z nitrasu
Tematy zostały połączone, i tak wszystko kręciło się będzie wokół obsady.
Jak już powiedziano, tu są rośliny :
http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html
Kejdi
Mam pytanie mam już akwarium od około roku i muszę zrobić restart bo nic mi nie rośnie i mam kilka pytań. Jakie mogę posadzić rośliny chciałbym mieć z przodu trawnik który fajnie by było aby obrastał na korzeniu. Na reszcie się nie zam więc nie wiem jakie rośliny były by najlepsze czekam na propozycje! Oto co mam w akwarium:
Rośliny
Kryptokoryna
Trawka
Ryby
4 gurami marmurkowe (małe)
3 platynki (2 małe)
2 zbrojniki
skalar
molinezja black molly
gupik
2 mieczyki (1 mała )
Sprzęt:
grzałka 50W
filtr aquaszut 750 z wkładem gąbkowym
świetlówka standardowa jaka była przy pokrywie T8 15W
filtr hailea 300 z wkładem z nitrasu
Tematy zostały połączone, i tak wszystko kręciło się będzie wokół obsady.
Jak już powiedziano, tu są rośliny :
http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html
Kejdi
