• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada w 60l - skalar, zbrojnik,mieczyk, molinezje, gupik, kirysy, 4 gurami
#6

mateusz9559 napisał(a):Witam!

Mam pytanie mam już akwarium od około roku i muszę zrobić restart bo nic mi nie rośnie i mam kilka pytań. Jakie mogę posadzić rośliny chciałbym mieć z przodu trawnik który fajnie by było aby obrastał na korzeniu. Na reszcie się nie zam więc nie wiem jakie rośliny były by najlepsze czekam na propozycje! Oto co mam w akwarium:

Rośliny
Kryptokoryna
Trawka

Ryby
4 gurami marmurkowe (małe)
3 platynki (2 małe)
2 zbrojniki
skalar
molinezja black molly
gupik
2 mieczyki (1 mała )

Sprzęt:
grzałka 50W
filtr aquaszut 750 z wkładem gąbkowym
świetlówka standardowa jaka była przy pokrywie T8 15W
filtr hailea 300 z wkładem z nitrasu


Tematy zostały połączone, i tak wszystko kręciło się będzie wokół obsady.
Jak już powiedziano, tu są rośliny :
http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html
Kejdi

Nie wiem, ale odnoszę wrażenie, że masz jakiś problem. Nie chce tego nazywać po imieniu. Przecież w poniższych tematach wszyscy wyraźnie ci powiedzieli, że masz o wiele za mały zbiornik na ryby, które posiadasz. Po co więc po raz któryś zawracasz głowę tym samym pytaniem?

http://www.akwaswiat.net/problem-z-guram...18573.html
http://www.akwaswiat.net/sniecie-ryb-rat...17444.html

Tutaj masz problemy ze zbiornikiem z racji na kiepska filtrację, wiadomo z jakiego powodu (bardzo złej obsady), ale dalej udajesz ....
http://www.akwaswiat.net/jak-szybko-obni...17520.html

Proszę skoro nie możesz zerknąć kilka postów wyżej na przyklejony temat z obsadami do twojego litrażu, wkleję ci je tutaj, nie mówię już o opcji "szukaj".
http://www.akwaswiat.net/obsada-50l-90l-...17467.html

Uprzedzając twoje pytania, bądź kolejne nowe tematy, czy możesz tą lub tamtą rybę. Nie, nie możesz. Są tu gotowe obsady z częściej spotykanych ryb.

Proponowana Obsada:

Ameryka:

- Ławica do wyboru:
x10-12 Neon inessa
x10-12 Bystrzyk Amandy lub Ozdobny
x10-12 Bystrzyk barwny
x10-12 Drobnoustek Obrzeżony
x10-12 Zwinnik Jarzeniec

- Na dno:
x5/6 - Kirysek Lamparci/Panda/Spiżowy
x5 Otosek

- Większa rybka:
parka Pielęgniczki Ramireza
harem 1+2/3 Pielegniczki Borelli

Azja:

- Ławica do wyboru:
x15-20 Microrazbora galaxy
x15-20 Razbora karowata
x12-15 Razbora Hengela
x12-15 Razbora Espei
x10-12 Razbora klinowa

- Większa rybka:
harem Bojownika 1+2/3


Wiadomości w tym temacie
Obsada w 60l - skalar, zbrojnik,mieczyk, molinezje, gupik, kirysy, 4 gurami - przez mateusz9559 - 14.03.2010, 10:25
RE: Obsada w 60l ryby - przez peter10 - 14.03.2010, 11:02
RE: Obsada w 60l ryby - przez Kejdi - 24.04.2010, 19:04
ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez mateusz9559 - 24.04.2010, 17:56
RE: ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez ethnix - 24.04.2010, 20:44
RE: ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez mateusz9559 - 24.04.2010, 21:12
RE: ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez ethnix - 25.04.2010, 00:06
RE: ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez susel - 24.04.2010, 18:32

Skocz do: