• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada w 60l - skalar, zbrojnik,mieczyk, molinezje, gupik, kirysy, 4 gurami
#7

A ile mogę trzymać tych pielęgnic ramireza tylko jedną parę? Czy mogę trzymać z nimi inne ryby?


Wiadomości w tym temacie
Obsada w 60l - skalar, zbrojnik,mieczyk, molinezje, gupik, kirysy, 4 gurami - przez mateusz9559 - 14.03.2010, 10:25
RE: Obsada w 60l ryby - przez peter10 - 14.03.2010, 11:02
RE: Obsada w 60l ryby - przez Kejdi - 24.04.2010, 19:04
ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez mateusz9559 - 24.04.2010, 17:56
RE: ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez ethnix - 24.04.2010, 20:44
RE: ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez mateusz9559 - 24.04.2010, 21:12
RE: ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez ethnix - 25.04.2010, 00:06
RE: ROŚLINY DO AKWARIUM 60L - przez susel - 24.04.2010, 18:32

Skocz do: