• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ogólne 200L
#16

Ale parka lub 1+2 kolorowych małych gupików?

Może te brzanki bym wcisnął do takiego pewnego zoologa, ale tam taki sprzedawca że się odechciewa z nim dyskutować.

Może bocje by mi się złapały w butelkę gdybym tam tabletkę wsadził, one zawsze takie ciekawskie na coś nowego w akwa... Tylko kłopot że nie mam gdzie oddać.

Próbowałem gurami łapać bo pewien zoolog chciał nawet zapłacić, przez 2h ja się bardziej zmęczyłem niż one...


I tak na marginesie to dzięki za podpięcie posta do starego tematu, dawno o nim zapomniałem.


Wiadomości w tym temacie
Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 09.03.2010, 22:08
RE: Ogólne 200L - przez Yacek - 09.03.2010, 23:08
RE: Ogólne 200L - przez Pysia - 10.03.2010, 11:35
RE: Ogólne 200L - przez apri cort - 10.03.2010, 11:47
RE: Ogólne 200L - przez akwarystyk 030 - 10.03.2010, 12:50
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 10.03.2010, 16:33
RE: Ogólne 200L - przez Seoo - 10.03.2010, 20:51
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 10.03.2010, 20:53
RE: Ogólne 200L - przez Pysia - 11.03.2010, 01:05
RE: Ogólne 200L - przez mcda-p - 11.03.2010, 02:20
RE: Ogólne 200L - przez Pysia - 11.03.2010, 14:38
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 11.03.2010, 15:20
RE: Ogólne 200L - przez mcda-p - 11.03.2010, 19:16
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 11.03.2010, 19:28
RE: Ogólne 200L - przez Kejdi - 07.05.2010, 21:58
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 07.05.2010, 22:09
RE: Ogólne 200L - przez ethnix - 09.05.2010, 12:41
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 09.05.2010, 15:05
RE: Ogólne 200L - przez Kejdi - 09.05.2010, 15:08
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 09.05.2010, 19:15
RE: Ogólne 200L - przez ethnix - 09.05.2010, 21:18
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 09.05.2010, 22:10
RE: Ogólne 200L - przez ethnix - 10.05.2010, 19:01
RE: Ogólne 200L - przez Yacek - 09.05.2010, 23:53
RE: Ogólne 200L - przez kacperkrzyz - 10.05.2010, 16:34

Skocz do: