07.05.2010, 22:09
Ale parka lub 1+2 kolorowych małych gupików?
Może te brzanki bym wcisnął do takiego pewnego zoologa, ale tam taki sprzedawca że się odechciewa z nim dyskutować.
Może bocje by mi się złapały w butelkę gdybym tam tabletkę wsadził, one zawsze takie ciekawskie na coś nowego w akwa... Tylko kłopot że nie mam gdzie oddać.
Próbowałem gurami łapać bo pewien zoolog chciał nawet zapłacić, przez 2h ja się bardziej zmęczyłem niż one...
I tak na marginesie to dzięki za podpięcie posta do starego tematu, dawno o nim zapomniałem.
Może te brzanki bym wcisnął do takiego pewnego zoologa, ale tam taki sprzedawca że się odechciewa z nim dyskutować.
Może bocje by mi się złapały w butelkę gdybym tam tabletkę wsadził, one zawsze takie ciekawskie na coś nowego w akwa... Tylko kłopot że nie mam gdzie oddać.
Próbowałem gurami łapać bo pewien zoolog chciał nawet zapłacić, przez 2h ja się bardziej zmęczyłem niż one...
I tak na marginesie to dzięki za podpięcie posta do starego tematu, dawno o nim zapomniałem.
