08.09.2010, 21:55
2 miesiące to żaden wiek dla ryby.
Widzę że nie dociera nic do ciebie... Ta obsada NIE JEST w porządku. Albo zrobisz z tym coś mądrego, albo ja sobie dalej głowy tym akwa nie zawracam.
Widzę że nie dociera nic do ciebie... Ta obsada NIE JEST w porządku. Albo zrobisz z tym coś mądrego, albo ja sobie dalej głowy tym akwa nie zawracam.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
