21.01.2011, 19:39
A wiec tak na początek ogólnie;
Korzeń to nie tylko kłoda czy ozdoba ale schronienie dla wielu ryb ma on wiele kryjówek zakamarków i jam czego nie widać na zdjeciach.Przykładowo 30 cm trzciniak chowa się w nim cały a wielki gibiceps wchodzi z jednej a wychodzi z drugiej strony.
Co do obsady to założenie jest takie że w akwarium coś sie musi dziać jakieś ganianki, szarpanki male walki dlatego postawiliśmy na silne, mocne i sprytne gatunki.Z czasem na obiadek jakaś mała rybka.
Aleksandra84
korzeń kupiony, co do anubiasa w korzeniu to przerabiane to było w małym akwenie;nawet przywiązany do korzenia po kilku dniach pływal na powierzchni pielegnica sie rozpedzała i wjeżdzala w niego z całej epy.Teraz są mocno w żwirze i obłożone otoczakami,puszczaja nowe listki i kwiatk a i pielegnice se z nimi rady nie dają.Dzieki za wskazówki.
Końdziu360
spójrz na obsade i powiedz który gatunek potrzebuje wiecej światła jak bym chciał chodowac wymagajace rośliny to nie inwestował bym w pielęgnice.Następnym razem zastanów się dwa razy jak coś nazwiesz porażką a te swoje podręcznikowe obliczenia zachowaj dla siebie.
Theng
dzieki za rade ale po to jest tak wielki korzen żeby nie było wiecej rurek, grot i jaskiń.Bocje na pewno w nim znajda schronienie na razie przez cały czas brykają i przeszukuja żwirek to chyba młodość.Tygrysia idealnie sie wkomponowała w obsade ze swoim temperamentem, jako jedyna potrafi dać kuksańca samcowi akary pomaranczowopłetwej.
Apri Cort
co do redukcji to będzie jak najbardziej tylko ze naturalna odpadna najsłabsze ogniwa.Korzonek jeszcze pewnie jakies pół roku będzie barwił wode.
Sumując;
Dziekuje wszystkim za rady i krytykę, która zmotywuje mnie do dalszej pracy.
Jeden lubi kiszoną kapuste drugi jak mu nogi śmierdzą.
Korzeń to nie tylko kłoda czy ozdoba ale schronienie dla wielu ryb ma on wiele kryjówek zakamarków i jam czego nie widać na zdjeciach.Przykładowo 30 cm trzciniak chowa się w nim cały a wielki gibiceps wchodzi z jednej a wychodzi z drugiej strony.
Co do obsady to założenie jest takie że w akwarium coś sie musi dziać jakieś ganianki, szarpanki male walki dlatego postawiliśmy na silne, mocne i sprytne gatunki.Z czasem na obiadek jakaś mała rybka.
Aleksandra84
korzeń kupiony, co do anubiasa w korzeniu to przerabiane to było w małym akwenie;nawet przywiązany do korzenia po kilku dniach pływal na powierzchni pielegnica sie rozpedzała i wjeżdzala w niego z całej epy.Teraz są mocno w żwirze i obłożone otoczakami,puszczaja nowe listki i kwiatk a i pielegnice se z nimi rady nie dają.Dzieki za wskazówki.
Końdziu360
spójrz na obsade i powiedz który gatunek potrzebuje wiecej światła jak bym chciał chodowac wymagajace rośliny to nie inwestował bym w pielęgnice.Następnym razem zastanów się dwa razy jak coś nazwiesz porażką a te swoje podręcznikowe obliczenia zachowaj dla siebie.
Theng
dzieki za rade ale po to jest tak wielki korzen żeby nie było wiecej rurek, grot i jaskiń.Bocje na pewno w nim znajda schronienie na razie przez cały czas brykają i przeszukuja żwirek to chyba młodość.Tygrysia idealnie sie wkomponowała w obsade ze swoim temperamentem, jako jedyna potrafi dać kuksańca samcowi akary pomaranczowopłetwej.
Apri Cort
co do redukcji to będzie jak najbardziej tylko ze naturalna odpadna najsłabsze ogniwa.Korzonek jeszcze pewnie jakies pół roku będzie barwił wode.
Sumując;
Dziekuje wszystkim za rady i krytykę, która zmotywuje mnie do dalszej pracy.
Jeden lubi kiszoną kapuste drugi jak mu nogi śmierdzą.
