• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

tanganika, muszlowce.
#6

w 112l spokojnie muszlowce z naskalnikami mogą mieszkać , napisałem ...

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.


Wiadomości w tym temacie
tanganika, muszlowce. - przez fabio90 - 29.08.2011, 20:40
RE: tanganika, muszlowce. - przez Seoo - 30.08.2011, 07:39
RE: tanganika, muszlowce. - przez Matti92 - 30.08.2011, 18:43
RE: tanganika, muszlowce. - przez Kroczek33 - 30.08.2011, 19:16
RE: tanganika, muszlowce. - przez fabio90 - 30.08.2011, 21:00
RE: tanganika, muszlowce. - przez Kroczek33 - 31.08.2011, 05:48

Skocz do: