22.03.2012, 21:10
(21.03.2012, 23:17)wolfik napisał(a): to dlaczego nic nie piszecie w tym dziale?
pewnie dlatego, że interesujemy się tańszą
akwarystyką słodkowodną, a nieliczni którzy mają pojęcie o solance totalnie olewają ten temat, dzięki czemu spokojnie można usunąć ten dział. Ludzie posty piszą , pytają ..i czekają jak głupi na odpowiedź
Ogólnie zauważyłem , że doświadczeni coraz rzadziej udzielą pomocy, tylko raz na jakiś czas wpadną żeby ochrzanić "co wy doradzacie"
a gdzie byli przy zakładaniu tematu?...
