• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny?
#7

(21.03.2012, 23:17)wolfik napisał(a):  to dlaczego nic nie piszecie w tym dziale?

pewnie dlatego, że interesujemy się tańszą Big Grin akwarystyką słodkowodną, a nieliczni którzy mają pojęcie o solance totalnie olewają ten temat, dzięki czemu spokojnie można usunąć ten dział. Ludzie posty piszą , pytają ..i czekają jak głupi na odpowiedźSad Ogólnie zauważyłem , że doświadczeni coraz rzadziej udzielą pomocy, tylko raz na jakiś czas wpadną żeby ochrzanić

"co wy doradzacie" Smile a gdzie byli przy zakładaniu tematu?...


Wiadomości w tym temacie

Skocz do: