• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy dział akwarystyki morskiej jest tu potrzebny?
#9

Czy kogoś kole w oczy istnienie tego działu??

530l - Malawi
530l - Zimne
400l - Towarzyskie
77l - 2D
160l - Tanganika
54l Kotnik

Nie udzielam porad na PW i GG


Wiadomości w tym temacie

Skocz do: