07.01.2009, 17:57
Pięne jak zwykle nefrete
Ostatnio tak sobie myślałam o zakupie gupików, ale jeszcze im zrobię krzywdę dając je do mojego 25l...
Ostatnio tak sobie myślałam o zakupie gupików, ale jeszcze im zrobię krzywdę dając je do mojego 25l...
