18.03.2009, 15:22
piękny
ten ogon taki duży
podoba mi się też Smerfetka gdyż ma ładny niebieski ogon
jeszcze się z taki nie spotkałem
ten ogon taki duży

podoba mi się też Smerfetka gdyż ma ładny niebieski ogon
jeszcze się z taki nie spotkałem
