20.03.2009, 14:03
Masz przepiękne gupiki
Mam nadzieję, że mi się też uda kiedyś takie piękne wyhodować
A ja ostatnio jak byłem w sklepie to się dziwiłem, czemu mają kilka akwarium z gupikami i w jednym obok nazwy gupik pisało "endler" ... też były kolorowe...

Mam nadzieję, że mi się też uda kiedyś takie piękne wyhodować

A ja ostatnio jak byłem w sklepie to się dziwiłem, czemu mają kilka akwarium z gupikami i w jednym obok nazwy gupik pisało "endler" ... też były kolorowe...
