• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[25l] Jaka obsada
#11

Ciągle czytam tu bzdety typu "u mojego kolegi" " u mojego wujka" nie musicie powielać błędów robionych przez innych ludzi!

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#12

A czy taka obsada będzie dobra???
10x miedzik obrzeżony
10x rc
#13

tylko 10 RC.

NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
#14

A co by jeszcze do nich pasowało...?Smile

Nie dziwcie się, że tak pytam ale z krewetkami dopiero zaczynam moją przygodę... Big Grin
#15

Nie masz pola manewru, ponieważ 25l to jest bardzo mały litraż, który nadaje się co najwyżej na kotnik bądź krewetkarium.
#16

Nic, nie ten litraż. Jak byś stawiał 54l to mógłbyś wpuścić gupiki

NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
#17

po długim namyśle też doszedłem do wniosku że nic więcej oprócz krewetek...
Zacznę od RC bo innych nie ma w moim mieście... Ale jak wybiorę sie do konina to kupie jeszcze inne krewecie...Cool


Skocz do: