21.03.2010, 17:36
Witam,
Obecnie mam w 112 litrach 5 kirysów spiżowych, 5 otosków i 3 mieczyki. Źle rozpoznałem płeć jednego z mieczyków- mój głupi błąd i w efekcie mam 3 samice zamiast 2+1. W dodatku jedna jest z odmiany ciemno pomarańczowej (ją brałem za samca) a dwie z odmiany żółtej. Chwilami się ganiają. Ciemna gania obie a tamte z kolei siebie nawzajem. Dzisiaj jedna się postawiła ciemnej
W każdym razie co z tym zrobić? Dokupić im samca by było 3+1? Z której odmiany? Jeśli już miałbym się pozywać którejś to chyba bym wydał już całą 3kę i zakupił ramirezki 1+1...choć nie wiem jak to z wydawaniem jest w praktyce...
Obecnie mam w 112 litrach 5 kirysów spiżowych, 5 otosków i 3 mieczyki. Źle rozpoznałem płeć jednego z mieczyków- mój głupi błąd i w efekcie mam 3 samice zamiast 2+1. W dodatku jedna jest z odmiany ciemno pomarańczowej (ją brałem za samca) a dwie z odmiany żółtej. Chwilami się ganiają. Ciemna gania obie a tamte z kolei siebie nawzajem. Dzisiaj jedna się postawiła ciemnej

W każdym razie co z tym zrobić? Dokupić im samca by było 3+1? Z której odmiany? Jeśli już miałbym się pozywać którejś to chyba bym wydał już całą 3kę i zakupił ramirezki 1+1...choć nie wiem jak to z wydawaniem jest w praktyce...
