• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

160l - jakie podłoże, oświetlenie, co2, chłodzenie?
#41

tak jak pisałem wcześniej, kamienie jak na razie służą za balast dla korzeni, docelowo chciałbym się ich pozbyć ale zobaczymy jak to będzie Wink
#42

gdzieś tak po 3-4 tyg funkcjonowania akwarium chciałbym powoli wpuszczać rybki, stąd moje pytanie do bardziej doświadczonych czy taka obsada da rade:

2 parki pielęgniczek ramireza
20 neonów (czerwone albo inessa, ze wskazaniem na czerwone Wink )
6 otosków (na dno)
10 krewetek red cherry

ps. roślinki powoli zaczynają piąć się w górę Wink martwi mnie jedynie parvula, jak na razie widzę tylko brązowiejące listki, żadnych nowych..

ps2. może pomożecie w identyfikacji roślin jakie zakupiłem w "szale zakupów"? oczywiscie w sklepie sprzedawca polecał zapisać sobie nazwy poszczególnych roślin, ale jak to ja, stwierdziłem, że zapamiętam...a że pamięć mam dobrą ale krótką to skończyło się na tym, że zapamiętałem raptem 3 Big Grin

będę Wam bardzo wdzięczny!!


Załączone pliki Miniatury
           
#43

1.Ceratoptersis siliquosa 2.Echinodorus bleherae 3.Echinodorus ovalis 4.Alternanthera reineckii 5.Cryptocoryne lucens 6.Echinodorus subalatus 7.Cardamine lyrata. Ale na 100% nie ma pewności, zdjęcia powinny być większe i z lepszym zbliżeniem(makro) , tylko nie ma co się martwić te rosliny należą do tych w sumie mniej wymagających.

Przesiadka... [Progress <Complete>] Szukam Akwarystów z Dolnośląskiego. Kontakt prv http://www.akwaswiat.net/-180l-typowy-kl...38954.html
#44

pablo83 dzięki! chciałem poznać nazwy roślinek żeby wiedzieć w jaki sposób je przycinać, przesadzać itp Wink


Skocz do: